Rejestracja

AKTUALNOŚCI

07.03.2016
Daj drugie życie swojej książce i dołącz do akcji "Książka oddana - Radość przekazana"!
Czytaj więcej.


22.02.2016
Bezłpatny Parking dla Uczestników Meetings Week! Pobierz etykietę parkingową.
 
wszystkie wpisy

AKTUALNOŚCI


07.03.2016

Daj drugie życie swojej książce i dołącz do akcji "Książka oddana - Radość przekazana"!
Czytaj więcej.


01.02.2016

Bezpłatny parking dla Uczestników Meetings Week! Pobierz etykietę parkingową.


10.02.2016

Czwarta edycja Meetings Week Poland 2016 co powinieneś o nas wiedzieć!
 
Czwarta edycja Meetings Week Poland 2016 to pięciodniowy cykl wyjątkowych spotkań promocyjnych twórców branży eventowej. Do udziału w wydarzeniu zaproszono przede wszystkim osoby związane z polską branżą organizatorów, a także dziennikarzy, samorządowców i polityków. Głównym celem odbywających się w tym czasie seminariów, konferencji i prelekcji jest integracja przemysłu spotkań w Polsce oraz prezentacja skali oraz znaczenia tej branży.

Twórcami cyklicznie odbywającego się wydarzenia są najważniejsze branżowe organizacje i współpracujące z nimi instytucje: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE), Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (SOIT), Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland Chapter, Poland Convention Bureau POT, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP), SITE Poland, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji (SGTiR) oraz magazyn The Warsaw Voice i portal MeetingPlanner.pl. Tegoroczną edycję honorowym patronatem objął minister Sportu i Turystki Pan Witold Bańka.

Program Meetings Week Poland 2016 jest bardzo rozbudowany, a szereg różnych paneli tematycznych skierowano do przedstawicieli korporacji, stowarzyszeń zawodowych oraz studentów. Każdy dzień poświęcony zostanie innej myśli przewodniej: Przemysł spotkań w Polsce czyli duży potencjał dla gospodarki, Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managentu i skąd czerpać moc do działań, Inspiration Booster – Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym, Dobre praktyki na rynku konferencji i eventów. Jak hotele powinny współpracować z organizatorami nadchodzących wydarzeń?. Całość konferencji opatrzona zostanie współtowarzyszącymi akcjami organizowanymi przez poszczególne stowarzyszenia: MPI Day poświęcony praktycznym aspektom organizacji imprez czy konferencja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum skierowany do studentów chcących rozwijać swoją karierę w branży spotkań.

Ostatniego dnia cały cykl wydarzeń zakończy uroczysta gala finałowa w warszawskim Teatrze Palladium, podczas której rozwiązany zostanie konkurs MP Power Awards, który poświęcony jest poszukiwaniu najlepszych realizacji i praktyk w branży.


01.02.2016

Minister Sportu i Turystyki, objął honorowy patronat nad Meetings Week 2016! Zapoznaj się z oficjalnym pismem.


21.01.2016

21 stycznia ruszyła rejestracja na pięciodniowy cykl wydarzeń w ramach Meetings Week Poland 2016. +


26.10.2015

Znamy już program konferencji SKKP w dniu 17.03.2016. Dobre praktyki na rynku konferencji i eventów. Jak hotele powinny współpracować z organizatorami? +

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

ODWIEDŹ MUZEUM PO PRACY – INICJATYWA WARSZAWSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ

 

Patronat honorowy

Partner strategiczny

Ministerstwo Sportu i Turystyki
Lubelskie Centrum Konferencyjne

Partnerzy

PGE NarodowySyskonf Conventica   Rival Warsaw Tourism Organization Warsaw Convention Bureau
Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna Lubelskie

Sponsor

Patronat branżowy

Patronaty medialne