Partner |
|
Ministerstwo Sportu i Turystykiwww.msport.gov.pl |
Partner |
|
Lubelskie Centrum Konferencyjnewww.lcklubelskie.plBieżący rok jest decydujący dla województwa lubelskiego. Meetings Week Poland to kolejne prestiżowe wydarzenie branżowe, które jest szansą na zaznaczenie obecności regionu na rynku konferencji i kongresów w Polsce. Potencjał jest ogromny, szczególnie biorąc pod uwagę ilość nowopowstałych obiektów konferencyjnych, w tym Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Jako partner Gali MP Power Awards chcemy przypomnieć smaki naszego regionu, jak i podkreślić jego wielokulturowość. Lubelskie obecnie to nie tylko atrakcyjna destynacja turystyki wypoczynkowej, ale i konkretne produkty konferencyjne oraz pomysły na podróże motywacyjne.
Lubelskie Centrum Konferencyjne dysponuje 11 salami konferencyjnymi o powierzchni od 55 do 535 metrów kwadratowych oraz 7 pokojami Business Centre, przeszklonym atrium oraz tarasem widokowym wychodzącym na Ogród Saski. Obiekt znajduje się w samym centrum Lublina przy zbiegu Alei Racławickich i ulicy Grottgera. W zasięgu 10 minut pieszo znajduje się deptak oraz Stare Miasto z Zamkiem Lubelskim czy Teatrem Starym. Doskonała lokalizacja, zróżnicowana oferta gastronomiczna oraz bliskość hoteli 3* i 4* sprawiają, że LCK to doskonały wybór na organizację wydarzeń. Lubelskie Centrum Konferencyjne to jednak nie tylko budynek, to także ludzie, ich pasja i zaangażowanie w promocję miasta i regionu. Doskonałym zwieńczeniem działań promujących obiekt będzie Gala Otwarcia LCK w maju. |
Partner |
|
Syskonfwww.syskonf.plSyskonf to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Poprzez prosty w obsłudze panel administracyjny organizator może samodzielnie uruchomić formularz zgłoszeniowy on-line i zarządzać stroną internetową wydarzenia.
Platforma Syskonf.pl umożliwa m.in.:
Dzięki automatyzacji zadań Syskonf istotnie usprawnia proces obsługi uczestników oraz minimalizuje ryzyko pomyłek. System został stworzony przez Netventure Sp. z o.o. przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
|
Sponsor |
|
ICE Kraków Congress Centrewww.icekrakow.plCentrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowane w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym. Kraków, dzięki otwarciu Centrum Kongresowego, posiada infrastrukturę, która w pełni pozwala cieszyć się z wizyty w stolicy Małopolski – prestiżowy obiekt, atmosfera miasta oraz niezwykle zróżnicowana oferta kulturalna, kulinarna i usługowo – handlowa. W ICE Kraków znajdują się cztery sale, które dzięki standardowi wykonania oraz zastosowanym technologiom pozwalają plasować go pośród najlepszych obiektów tego typu w Europie Środkowej. Sala Audytoryjna gotowa przyjąć 1915 gości, Sala Teatralna – z 600 miejscami, Sala Kameralna dla 300 osób oraz Zespól Sal Konferencyjnych o powierzchni 500 metrów kwadratowych oraz parking dla 335 pojazdów. Dodatkowo Centrum Kongresowe dysponuje trzypoziomowym przeszkolnym foyer, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta i Zamek Królewski na Wawelu.
Centrum Kongresowe ICE Kraków to obiekt spełniający najwyższe standardy akustyczne. Rozwiązania technologiczne pozwalają plasować Salę Audytoryjną wśród najlepszych sal koncertowych w Polsce. Elementy architektury wnętrza są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz przede wszystkim wpływają na komfort odbierania muzyki. Autorami rozwiązań z zakresu akustyki są światowej klasy specjaliści, z powodzeniem realizujący projekty najlepszych teatrów muzycznych świata. Centrum Kongresowe ICE Kraków zostało wyróżnione międzynarodową nagrodą MEETINGS STAR AWARD 2015 za kompleksowe działania oraz znaczące osiągnięcia w dziedzinie przemysłu spotkań, marketingu miejsc oraz promocji wydarzeń w Europie Centralnej oraz Wschodniej. Centrum Kongresowe ICE Kraków otrzymało pierwsze miejsce w kategorii CONVENTION CENTRES. Centra konferencyjne oraz hotele w konkursie MEETINGS STAR AWARD są oceniane są przez "hidden congress guest" – „tajemniczych uczestników kongresów”. To wąskie grono specjalistów posiadających minimum 15-letnie doświadczenie w branży spotkań i szeroką wiedzę w zakresie organizacji wydarzeń, których standardy wyznaczają międzynarodowe stowarzyszenia. |
Partner |
|
Lubelskiewww.lubelskie.plPołożenie przy wschodniej granicy Unii Europejskiej z Ukrainą i Białorusią, to jeden z atutów regionu lubelskiego, jako miejsca przyjaznego inwestorom, chcącym działać w sąsiedztwie rynków wschodnich. Przez region i sześć przejść granicznych prowadzą najważniejsze transkontynentalne szlaki drogowe i kolejowe z Brukseli, Berlina i Warszawy do Lwowa, Odessy, Kijowa, Mińska, Moskwy. Przejścia graniczne w regionie przejmują blisko połowę ruchu osobowego i towarowego przypadającego na całą polską granicę wschodnią. W Koroszczynie funkcjonuje jeden z najnowocześniejszych w Europie terminali odpraw towarowych, a w Małaszewiczach największy w tej części kontynentu kolejowo-samochodowy port przeładunkowy. Olbrzymie znaczenie dla spedycji towarów na szlaku z Azji do Europy ma Linia Hutnicza Szerokotorowa.
Lublin, z czterema uniwersytetami, politechniką i kilkoma prywatnymi szkołami wyższymi, jest jednym z największych ośrodków akademickich kraju – co czwarty mieszkaniec miasta jest studentem. Warto zaznaczyć, że od wielu lat z oferty lubelskich uczelni korzystają tysiące młodych ludzi z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu i innych krajów byłej Wspólnoty Niepodległych Państw. Natomiast doktorantów z tych państw kształci Kolegium Polsko-Ukraińskich Uniwersytetów. W 20 szkołach wyższych całego regionu zdobywa wiedzę już grubo ponad 100 tys. studentów. Obok uczelni działają liczne państwowe instytuty badawcze i centra badawczo-rozwojowe, w tym Instytut Agrofizyki PAN i Krajowe Laboratorium Pasz Instytutu Zootechniki w Lublinie oraz prestiżowe ośrodki w Puławach: Instytut Nawożenia Uprawy i Gleboznawstwa, Państwowy Instytut Weterynaryjny, Instytut Nawozów Sztucznych, Oddział Pszczelnictwa Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa, Ośrodek Diagnostyki i Zwalczania Zagrożeń Biologicznych Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii, Zakład Doświadczalny Instytutu Podstawowych Problemów Techniki PAN. Silne zaplecze naukowe sprawia, że najbardziej obiecującym dla gospodarki regionu jest sektor nowych technologii. Gospodarka regionu opiera się na rolnictwie - Lubelskie, mając dobre warunki glebowo-klimatyczne, jest krajowym liderem wielu upraw rolniczych i sadowniczych, m.in. chmielu, malin, porzeczek, truskawek. W ostatnich latach bardzo dynamicznie rozwija się produkcja i przetwórstwo zdrowej, certyfikowanej żywności, coraz większe znaczenie zyskują też uprawy roślin energetycznych. W przemyśle ważną rolę odgrywają sektory: budowlany - bazujący na lokalnych złożach wapienia, kredy, margla i piasku, drzewny i meblarski, wykorzystujący towarowe drzewostany lasów państwowych, wydobywczy – z górnictwem węgla kamiennego oraz maszynowy – z produkcją śmigłowców, traktorów, maszyn rolniczych i budowlanych. Region Lubelski to obszar atrakcyjny dla turystów lubiących aktywne formy wypoczynku, do których zachęcają tysiące kilometrów znakowanych szlaków pieszych, rowerowych, konnych oraz liczne ścieżki przyrodnicze w parkach narodowych i krajobrazowych. Wypoczynek i relaks w bliskim kontakcie z naturą gwarantują setki gospodarstw agroturystycznych, specjalizujących się w wyrobie tradycyjnych produktów, regionalnej kuchni, prowadzących szkółki jeździeckie, łowiska wędkarskie, organizujących spływy kajakowe, rajdy rowerowe czy np. fotograficzne safari. |