Rejestracja

AKTUALNOŚCI

07.03.2016
Daj drugie życie swojej książce i dołącz do akcji "Książka oddana - Radość przekazana"!
Czytaj więcej.


22.02.2016
Bezłpatny Parking dla Uczestników Meetings Week! Pobierz etykietę parkingową.
 
wszystkie wpisy

Książka oddana - radość przekazana

Uczestnicy polskiego rynku spotkań coraz większą uwagę poświęcają społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi. Działania w tym zakresie pokazują nasz realny wkład w ochronę środowiska naturalnego i nasze otoczenie. Odpowiadając na rosnące potrzeby interesariuszy są podejmowane różne inicjatywy z zakresu działań społecznych, które obrazują nasze zaangażowanie i prawdziwą troskę o innych.

Dobre praktyki i nasze odpowiedzialne zachowania wykraczają poza ramy ścisłych działań zawodowych. Podążając za ideą wsparcia innych społeczności, członkowie 2B Koła Naukowego Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula wyszli z inicjatywą po raz kolejny zorganizowania podczas wydarzenia Meetings Week Poland 2016 akcji CSR pt. „Książka oddana – radość przekazana”.
Celem akcji jest zebranie od uczestników polskiego tygodnia spotkań książek, którymi mogą się podzielić z innymi. Książki zostaną przekazane do rodzinnych domów dziecka Towarzystwa Nasz Dom w Warszawie, Krakowie i Przemyślu. Przyłączając się do akcji możesz pokazać swoje wsparcie dla dzieci i młodzieży , sprawić im radość dzieląc się czymś wartościowym i dać „drugie życie” swojej książce.

Książki będą zbierane podczas całego Meetings Week Poland w dniach 14-18 marca 2016 na Stadionie Narodowym przy rejestracji.
 

ORGANIZATORZY

 
 
 więcej o organizatorach

MEETINGS WEEK POLAND 2016

Pobierz podsumowanie

ODWIEDŹ MUZEUM PO PRACY – INICJATYWA WARSZAWSKIEJ ORGANIZACJI TURYSTYCZNEJ

 

Patronat honorowy

Partner strategiczny

Ministerstwo Sportu i Turystyki
Lubelskie Centrum Konferencyjne

Partnerzy

PGE NarodowySyskonf Conventica   Rival Warsaw Tourism Organization Warsaw Convention Bureau
Poland Convention BureauPolska Organizacja Turystyczna Lubelskie

Sponsor

Patronat branżowy

Patronaty medialne